PRAKTILINE JUHTIMISTREENING (FTX)

 • Dmitri Šlõkov

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Praktiline osa andis oma nahaga mõista millega tegu on. Stressiolukorras mõtlesin hoopist teisiti kui arvasin varasemalt.

  Dmitri Šlõkov
  RKIK IT juht
 • Nele Geberson

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Kõik harjutused olid põnevad. Meeldis ka see, et vahepeal tuli sisse ootamatusi, mis lõi varasema plaani sassi ja tuli hakata uuesti läbi mõtlema, mida ning kuidas teha. Täpselt nagu päris elus ikka juhtub.

  Nele Geberson
  RKIK, Taristuosakonna Põhja portfellijuht
 • Janari Jaanso

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Asjalik praktiline juhtimisalane koolituspäev, mis on sobilik ettevõtetele või nende osakondadele nii tuttavaks saamiseks (Icebraking), meeskonna ehitamiseks (Team Building) kui suurima väljundina osalejate juhtimisalaste hoiakute muutmiseks ja töötavate praktikate õpetamiseks kogenud endiste kaitseväelaste poolt. Head juhtimisalast nõu ja praktilisi nippe saavad kõik osalejad, garanteeritult.

  Janari Jaanso
  Milrem Robotics Projekti Juht

Praktiline juhtimistreening läbi meeskondliku väliharjutuse

FTX on praktiline juhtimistreening, mis õpetab, kinnistab ning paneb proovile teie oskuse kasutada kõiki meie poolt õpetatud juhtimise printsiipe.  Loome dünaamilise simuleeritud keskkonna, kus peate pidevalt muutuvates olukordades koos meeskonnaga probleeme lahendama. 

Kõigepealt korratakse üle juhtimise meetodid ja printsiibid, mis on vajalikud antud keskkonnas õnnestumiseks. Seejärel õpetame teid kasutatavat varustust ohutult käsitlema ning tutvustame reegleid. Peale ettevalmistust, jagatakse osalejad meeskondadesse, määratakse juhid ning antakse ülesanne, mida peab piiratud ajaraamis meeskonnaga lahendama. Planeerimise ja ülesande täitmise juures kohtuvad osalejad juhi igapäevaste katsumustega. Nendest ülesaamiseks peab rakendama õpitud juhtimise meetodeid ning printsiipe. Võita on võimalik ainult koos meeskonnaga ning kõik peavad võtma vastutuse ning vajadusel juhtima.

Peale iga harjutust antakse tagasiside, mis aitab osalejatel luua seosed igapäevaste tööalaste ja personaalsete olukordadega. Tagasiside saadud, määratakse uued juhid ja asutakse järgmise ülesande juurde. Kõik osalejad saavad olla nii ülema kui ka alluva rollis, et arendada nii enda kui ka teiste juhtimisoskuseid. Lisaks annab see ainulaadse võimaluse näha probleeme erinevate külgede alt ja läbi kolleegi silmade. Tänu sellele tekib parem üksteise, probleemi olemuse ning ka võimalike lahenduste mõistmine. 

Juhtimine on praktiline oskus ning meie väide on, et seda ei saa omandada ainult klassiruumis istudes.  Praktilise kogemuse saamiseks viime teid pisut mugavustsoonist välja ning saate võimaluse õppida  juhtimist läbi militaar valdkonnas kasutatavate situatsioonide. Simuleerime lihtsamaid lahingsituatsioone maastikul, et anda teile võimalus läbida lühikesi planeerimise, täideviimise ja tagasisidestamise tsükleid. Abivahenditena  kasutatakse airsoft või laser relvi, varasem kogemus ja teadmised ei ole vajalikud ning kogu väljaõpe toimub  kohapeal. Rõhk on juhtimise meetodite praktilisel harjutamisel. 

Koolitusel osalemiseks ei pea olema sportlane ning teist ei saa peale koolitust kaitseväelast ega suurepärast laskjat. See on Juhtimise arendamise koolitus. Koolitusel omandatud juhtimise põhimõtted ja oskused on abiks nii äris kui ka personaalses elus. 

Loe meie blogist täpsemalt, millist reaalset kasu FTX koolitusel osalemine annab!