HOW TO HUMAN

 • Kalle Kuusik

  How to Human koolitus

  See oli minu jaoks üks elu parimaid praktilisi treeninguid, mis viis korralikult mugavustsoonist välja ning näitas kätte nõrkused, millega tegeleda. Avas silmi ja pani mõtlema.”

  Kalle Kuusik
  Nortal, Head of Delivery Unit
 • Alar Alp

  How to Human koolitus

  “Sõna otseses mõttes silmi avav koolitus.”

   
  Alar Alp
  RKIK, kommunikatsioonispetsialist
 • Kadi-Kai Kollo

  How to Human koolitus

  “Teooria oli hea, aga kõige enam meeldis praktiline osa. Just see päris praktika, kus teine osapool ei teadnud minu kavatsusi. Korralik eneseületus ja eesmärgi täitmisest tekkinud rõõm andsid kinnituse, et misiganes olukord peaks tekkima, ma saan hakkama ja teistpidi, ma tean, kui minu peal katsetatakse tehnikaid.”

  Kadi-Kai Kollo
  RKIK, Insener Tehnilise Büroo juht
KOOLITUSED
KOOLITUSED

Praktiline suhtlemise treening

Suurem osa asjadest meie elus põhinevad suhtlemisele ja suhetele. Kui me mõistame, kuidas erinevatele inimestele erinevates olukordades läheneda, on meil lihtsam elus saavutada seda, mida soovime.

Suhtlemisoskus ja inimeste lugemise võime on midagi, mida vajame kõikides eluvaldkondades. Hea ja teadliku suhtlusega saavutame rohkem kui laetud relvaga. Suhtlemine on oskus nagu iga teine, mida on võimalik õppida ja paremaks muuta. Koolituse sisu põhineb luure- ja julgeolekuvaldkonna igapäevastel praktikatel. 

Eesmärk on muuta osaleja teadlikumaks suhtlejaks ja efektiivsemaks läbirääkijaks. Muuhulgas annab koolitus oskuse oma eesmärkide saavutamiseks suhtlust varjatult mõjutada ning tuvastada vestluspartnerite kavatsusi. 

Koolitus annab osalejatele juurde nii teadmisi kui ka enesekindlust, et keerulistes olukordades hakkama saada. Anname teile võimaluse enda mugavustsoonist välja tulla ning oma oskused proovile panna.

Vaata tutvustavat videot:

Loe meie blogist täpsemalt, millist reaalset kasu How to Human koolitusel osalemine annab!