TEENUSED

Ainsad juhtimiskoolitused Euroopas, mis tuginevad USA mereväe eriüksuse Navy SEALs erusõjaväelaste Jocko Willinki ja Leif Babini loodud ülima vastutuse mõtteviisile.

koolitused
SISEKOOLITUSED

Arenguprogramm

Soovid, et sinu meeskond oleks võitmatu? Tahad tugevdada ettevõtte sisekultuuri ning võimendada koostööd? Paneme kokku koolitusprogrammi, mis sobib täpselt teie tiimi vajadustele!

Kellele programm mõeldud on?

Combat Ready koolitused panevad aluse vastutuse võtmise kultuuri loomisele teie organisatsioonis. Eesmärgiks on olukord, kus igaüks vastutab enda tulemuste eest ja keskendub lahendustele, mitte näiteks süüdistamisele või vabanduste leidmisele. Saavutatakse usaldus, mis suurendab kordades meeskonnatöö efektiivsust ning tulemuslikkust.

Senine kogemus militaar- ja tsiviilsektorist annab kinnitust, et õigesti rakendades on see mõtteviis äärmiselt tõhus iga juhi, meeskonna ja üksikisiku jaoks ehk kasutatav nii lahinguväljal, ettevõtluses kui ka mujal igapäevaelus.

Koolituste läbiviimisel lähtume teie ettevõtte vajadustest, ajaraamist ja ürituse olemusest ning püüame alati leida teile parima lahenduse. Leia alt sobivaim variant või võta meiega ühendust ja mõtleme koos 😉

Kasud tiimile ja ettevõttele:

  • 1
  • 2
  • 3
  •  

Millest programm koosneda võib?

 

Meie usume, et inimene õpib kõige paremini läbi praktika, seega hõlmavad kõik meie treeningud mitmeid praktilisi tegevusi, rollimänge ning situatsiooniülesandeid.

Koolitame nii eesti, inglise kui vene keeles.

 

NB! Koolituste sisu ei ole piiratud eeltoodud näidetega, vaid …

Mida kliendid arvavad?

"Sain pärast koolitust meeskonnalt tagasisidet ja häid emotsioone, kui mõtlemapanevalt kihvt koolitus täna oli. Kuna ma tegelen igapäevaselt meeskonna toetamise ja motiveerimisega, siis tunnetan, kui olulised on sellised koolitused. Minu juht tänas, et ma sihikindlalt Combat Ready koolitust meie meeskonale soovisin. Loodan, et saame veel lubada teie koolitusi oma meeskonnale. Kui oleksin veteran, siis Combat Ready oleks firma, kus sooviksin töötada. "

Liis

"Ma kujutan ette, et sellist koolituspäeva saaksime iga-aastaselt teha ning iga kord oleks midagi uut enda kohta. Ma arvan, et igaüks areneb ühe aastaga nii palju, et sellisesse olukorda sattudes oleks perspektiiv alati erinev. Mulle siiralt meeldis tänane päev ning andis tegelikult selge signaali, et olenemata tihedatest töögraafikutest ja asjadest, mis tunduvad nii olulised, suudame me võtta sammu tagasi, et panustada koostöö kasvamisse.

Kati

Tutvu instruktoritega: