PRAKTILINE JUHTIMISTREENING (FTX)

 • Dmitri Šlõkov

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Praktiline osa andis oma nahaga mõista millega tegu on. Stressiolukorras mõtlesin hoopist teisiti kui arvasin varasemalt.

  Dmitri Šlõkov
  RKIK IT juht
 • Nele Geberson

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Kõik harjutused olid põnevad. Meeldis ka see, et vahepeal tuli sisse ootamatusi, mis lõi varasema plaani sassi ja tuli hakata uuesti läbi mõtlema, mida ning kuidas teha. Täpselt nagu päris elus ikka juhtub.

  Nele Geberson
  RKIK, Taristuosakonna Põhja portfellijuht
 • Janari Jaanso

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Asjalik praktiline juhtimisalane koolituspäev, mis on sobilik ettevõtetele või nende osakondadele nii tuttavaks saamiseks (Icebraking), meeskonna ehitamiseks (Team Building) kui suurima väljundina osalejate juhtimisalaste hoiakute muutmiseks ja töötavate praktikate õpetamiseks kogenud endiste kaitseväelaste poolt. Head juhtimisalast nõu ja praktilisi nippe saavad kõik osalejad, garanteeritult.

  Janari Jaanso
  Milrem Robotics Projekti Juht
koolitused

Praktiline juhtimistreening FTX

Kõige tõhusam koolitus on praktiline koolitus. Õppige nägema oma meeskonnakaaslaste ja enda rolli uue pilguga, saage kohest tagasisidet enda juhtimisvigade kohta ning lõpetage päev ühtsema meeskonnana!

FTX (Field Training Exercise) on praktiline juhtimistreening, mis õpetab, kinnistab ning paneb proovile teie oskuse kasutada kõiki meie poolt õpetatud juhtimise printsiipe. Loome dünaamilise simuleeritud keskkonna, kus peate pidevalt muutuvates olukordades koos meeskonnaga väljakutseid lahendama. Iga lahingureegel mängitakse läbi praktiliste harjutuste ehk missioonide täitmise kaudu.

 Osalejad jaotatakse meeskondadesse, määratakse juhid ning antakse ülesanne, mis tuleb piiratud ajaraamis koostööna lahendada. Planeerimise ja ülesande täitmise juures seisavad osalejad silmitsi juhi igapäevaste katsumustega. Nendest üle saamiseks tuleb rakendada juhtimise meetodeid ning printsiipe. Võita on võimalik ainult koos meeskonnaga ning kõik peavad võtma vastutuse ja vajadusel juhtima.

Pärast iga harjutust antakse tagasiside, mis aitab luua seoseid igapäevaste tööalaste ja personaalsete olukordadega. Kõik osalejad saavad olla nii ülemuse kui ka alluva rollis, et arendada nii enda kui ka teiste juhtimisoskuseid. Lisaks annab see ainulaadse võimaluse näha probleeme erinevate külgede alt ja läbi kolleegi silmade. Tekib parem üksteise, probleemi olemuse ning ka võimalike lahenduste mõistmine.

Vaata tutvustavat videot:

Juhtimine on praktiline oskus ning meie oleme veendunud, et seda ei saa omandada ainult klassiruumis. Praktilise kogemuse saamiseks viime teid mugavustsoonist välja. Simuleerime lihtsamaid lahingsituatsioone maastikul, et anda teile võimalus läbida lühikesi planeerimise, täideviimise ja tagasisidestamise tsükleid. Abivahenditena kasutatakse airsoft või laserrelvi, mille varasem kasutamiskogemus ei ole vajalik – kogu väljaõpe toimub kohapeal. Rõhk on juhtimise meetodite praktilisel harjutamisel.

Koolitus ei ole füüsiliselt väljakutsuv ning teist ei saa peale koolitust kaitseväelast ega suurepärast laskjat. Tegemist on juhtimist arendava koolitusega. Omandatud juhtimise põhimõtted ja oskused on abiks nii äris kui ka personaalses elus.

Loe meie blogist juurde, millist reaalset kasu FTX koolitusel osalemine annab!

Tule avalikule FTX-ile 30. augustil!

Veeda meeldejääv päev vabas õhus arendades oma juhtimis- ja meeskonnatööoskusi koos auhinnatud Combat Ready meeskonnaga!

FTX-ile on oodatud kõik inimesed, kes soovivad täiendada oma kogemustepagasit elamusega, mis õpetab juhtimisoskuseid kogu eluks! Me ei tee teist sõdureid, vaid anname tööriistad, et võita igas olukorras!

Oodatud on nii üksikisikud, ettevõtjad, tiimiliikmed, palgatöötajad kui kodused emad-isad.

KINGITUSEKS: KOLM KUUD Combat Ready Academy
ligipääsu

KINGITUSEKS:
KOLM KUUD Combat
Ready Academy

ligipääsu