Juhtimiskoolitus, mis jääb meelde kogu eluks!

Omanda universaalsed juhtimispõhimõtted, et juhtida oma elu igas keskkonnas – tööl, kodus ja kõikjal nende vahepeal.

ELAMUSKOOLITUS [20. JUULI]

Lahingmatk

Välju oma tavapärasest mugavustsoonist! Pane oma meeskonnatööoskused proovile lõbusate harjutustega vabas õhus!

Lahingmatk on hea võimalus ühe koolituspäeva raames turgutada välitingimustes nii keha kui vaimu. Tegemist ei ole tavapärase matkaga ja ei eelda füüsiliselt head ettevalmistust. Rõhk on pigem juhtimisalaste teadmiste omandamisel ja kinnistamisel, mis on tihedalt seotud vastutuse võtmise, meeskonnatöö ja ühtsustunde arendamisega. 

Hea enesetunne, põnevad elamused ja palju pratktilist õppimist garanteeritud! 

KINGITUSEKS: KOLM KUUD Combat Ready Academy
ligipääsu

KINGITUSEKS:
KOLM KUUD Combat
Ready Academy

ligipääsu

PRAKTILINE TEOORIAKOOLITUS [02.08.2024]

Ülim vastutus

“Ülim vastutus” on põnev juhtimiskoolitus, millesarnast turult ei leia. Päev baseerub koolitusele “Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt” ja päeva rõhk on praktilistel harjutustel ja rollimängudel.

See ei ole tüüpiline klassiruumi loeng. Ülima vastutuse koolitus on mõeldud kõigile, kes tahavad ennast arendada juhi, meeskonnaliikme või lihtsalt inimesena. Oodatud on naised ja mehed, kes tahavad elus võita, mitte olla ohver.

Kõik inimesed ei sünni juhiks, aga vajadus juhtida on meil kõigil. Juhtimine on oskus, mida on vaja nii kodus kui ka tööl – meie usume, et iga probleem on juhtimise probleem. Ei ole olemas halbu meeskondasid, on ainult halvad juhid. 

KINGITUSEKS:
KOLM KUUD Combat
Ready Academy

ligipääsu

KINGITUSEKS: KOLM KUUD Combat Ready Academy
ligipääsu

ELAMUSKOOLITUS [30.08.2024]

Praktiline juhtimistreening FTX

FTX-ile on oodatud kõik inimesed, kes soovivad täiendada oma kogemustepagasit elamusega, mis õpetab juhtimisoskuseid kogu eluks! Me ei tee teist sõdureid, vaid anname tööriistad, et võita igas olukorras!

FTX on Combat Ready kõige populaarsem juhtimiskoolitus. Päeva jooksul läbite meeskonnaga viis missiooni, et arendada oma planeerimise, prioriseerimise ja meeskonnatöö oskuseid. Osalejad saavad olla nii juhi kui ka järgija positsioonis. 

Missioonide täitmiseks kasutatakse abivahendina laserrelvi, sest just “lahinguolukorras” tulevad juthimisvead kõige kiiremini välja.

KINGITUSEKS: KOLM KUUD Combat Ready Academy
ligipääsu

KINGITUSEKS:
KOLM KUUD Combat
Ready Academy

ligipääsu

Soovid osaleda mitmel koolitusel? Pole probleemi! Kirjuta lilith@combatready.ee ning saad koolitused komplekti hinnaga!