TEENUSED

Ainsad juhtimiskoolitused Euroopas, mis tuginevad USA mereväe eriüksuse Navy SEALs erusõjaväelaste Jocko Willinki ja Leif Babini loodud ülima vastutuse mõtteviisile.

koolitused

Teenused

Ainsad juhtimiskoolitused Euroopas, mis tuginevad USA mereväe eriüksuse Navy SEALs erusõjaväelaste
Jocko Willinki ja Leif Babini loodud ülima vastutuse mõtteviisile.

Pildil: Echelon Front ja Combat Ready instruktorid FTX koolitusel. Vasakult: Leif Babin, Remo Ojaste, Jocko Willink, JP Dinnell, Martin Jõesaar, Cody Gandy, Carlos Mendez
koolitused

Teenused

Ainsad juhtimiskoolitused Euroopas, mis tuginevad USA mereväe eriüksuse Navy SEALs erusõjaväelaste
Jocko Willinki ja Leif Babini loodud ülima vastutuse mõtteviisile.

Pildil: Echelon Front ja Combat Ready instruktorid FTX koolitusel.
Vasakult: Leif Babin, Remo Ojaste, Jocko Willink, JP Dinnell, Martin Jõesaar, Cody Gandy, Carlos Mendez

Combat Ready koolitused panevad aluse vastutuse võtmise kultuuri loomisele teie organisatsioonis. Eesmärgiks on olukord, kus igaüks vastutab enda tulemuste eest ja keskendub lahendustele, mitte näiteks süüdistamisele või vabanduste leidmisele. Saavutatakse usaldus, mis suurendab kordades meeskonnatöö efektiivsust ning tulemuslikkust.

Senine kogemus militaar- ja tsiviilsektorist annab kinnitust, et õigesti rakendades on see mõtteviis äärmiselt tõhus iga juhi, meeskonna ja üksikisiku jaoks ehk kasutatav nii lahinguväljal, ettevõtluses kui ka mujal igapäevaelus.

Koolituste läbiviimisel lähtume teie ettevõtte vajadustest, ajaraamist ja ürituse olemusest ning püüame alati leida teile parima lahenduse. Leia alt sobivaim variant või võta meiega ühendust ja mõtleme koos 😉

Tutvu koolitustega lähemalt:

JUHTIMISE PÕHIMÕTTED LAHINGUVÄLJALT

koolitused

Teooriakoolitus, mis põhineb erivägede poolt loodud juhtimisalasel raamistikul.

MENTORLUS

koolitused

Hetkest kui hakkad võtma vastutust, võidavad kõik – sina ise ning sinu meeskond!

KEYNOTE

koolitused

Lühike inspireeriv ja motiveeriv kõne juhtimispõhimõtete kasutamisest igapäevaelu näidete põhjal.

ELAMUSKOOLITUSED

koolitused

Praktilised juhtimistreeningud, mida viiakse läbi täites reaalseid pisikesi missioone ja saades kohest tagasisidet.

PRAKTILINE SUHTLEMISE TREENING

koolitused

Praktiline suhtlemise treening, milles antakse põhjalik teooria teadlikumaks inimestega suhtlemiseks ning läbitakse hulgaliselt harjutusi.

VEEBIAKADEEMIA

koolitused

Toetav veebikeskkond, mis on loodud selleks, et aidata juhtidel parandada oma juhtimisoskusi neile sobival ajal ja kohas.

TÖÖTOAD

koolitused

Kui juhtimise baastõed on teoorias selgeks õpitud, siis on aeg asuda omandatud teadmisi ja oskuseid praktiseerima.

KONSULTATSIOON

koolitused

Combat Ready instruktorid toetavad sinu personaalset ja/või terve meeskonna arengut ja kasvu.

koolitused

Peale koolituste läbimist:

Peale koolituse läbimist suudab meeskond paremini mõista juhi kavatsuste ning laiemate eesmärkide olulisust. Iga meeskonnaliige saab aru enda vastutuse tähtsusest ning põhimõttest – igaüks on juht

Väärtustades meeskonna võite isiklikest võitudest rohkem tekib üksteist usaldav ning toetav kultuur. Asjade lihtsana hoidmine, vastutuse võtmine ning üksteise toetamine ei sõltu ainult juhtidest. Kõigil on oma roll ning mida suurem osa ettevõttest on kaasatud, seda efektiivsemalt need põhimõtted töötavad. Oluline on pidev tagasisidestamine ja keskendumine teemadele, mida me saame tulevikus muuta. Eesmärgiks ei ole süüdlaste otsimine, vaid lahenduste leidmine. 

Meie koolitused annavad võimaluse näha juhtimise printsiipe nii juhi kui meeskonnaliikmete silmade läbi. Antud kogemus aitab kinnistada ning mõista universaalseid juhtimise alustõdesid, mille abil on võimalik lahendada kõik seni lahendamatuna näivad takistused.