KEYNOTE

 • Heili Sitre

  Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt

  „Paradigmade ja vastutuse võtmise põhimõtted kõnetasid mind väga. Materjalid ja harjutused aitasid väga hästi teemat omandada.“

  Heili Sitre
  Inzmo, Kliendisuhtluse osakonna juht
 • Robert Käsper

  Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt

  Hea koolitus, mis paneb tsiviilsektori inimesed olukordadele teise perspektiivi alt lähenema ning muudab nende käsitluse paindlikumaks ja arusaadavaks.“

  Robert Käsper
  RKIK, Sõduri kategooria juht
KOOLITUSED
KOOLITUSED

Keynote (lühikõne)

Rikasta oma asutuse sündmusi mitte ainult motivatsioonikõnega, vaid mõtlemapanevate lugudega eestlastest, kes on käinud lahinguväljal või teeninud erioperatsioonide üksustes ning teeninud meie riiki. Saage inspiratsiooni ja näpunäiteid nende keerulistest, kuid huvitavatest teekondadest.

Keynote on hea viis kasvatada meeskonna ühtsustunnet ning tabava ettekande näol panna kuulajaid elus (ja tööl) ette tulevaid olukordi värskema perspektiiviga vaatama.

Keynote'i viivad läbi:

Remo Ojaste

Remo on Combat Ready CEO ja kaasasutaja. Ta on teeninud 8 aastat Eesti kaitseväe erioperatsioonide üksuses, hiljem tegeles Milrem Roboticsis sõjaliste liikuvusplatvormide müügiga. Combat Ready asutajad pälvisid 2022. aastal Äripäeva aasta koolitaja tiitli. Loe Remo kohta lähemalt SIIT!

Aleksandr Afanasjev

Aleksandr on Combat Ready Leadership Instructor. Ta on teeninud Eesti kaitseväes, Kaitseakadeemias ning käinud Afganistanis kolmel missioonil. Ta on toetanud Eesti Crossfiti maastikku ning käivitanud erinevaid ettevõtmisi. Loe Aleksandri kohta lähemalt SIIT!

Priit Lilleväli

Priit on Combat Ready Leadership Instructor. Ta on teeninud Rahuoperatsioonide keskuses ja Scoutspataljonis ning käinud kahel missioonil Afganistanis. Hiljem viis elu teda coachingu teerajale. Priit pälvis 2023. aastal Äripäeva aasta koolitaja eripreemia. Loe Priidu kohta lähemalt SIIT!

Renee Aluste

Renee on Combat Ready Leadership Instructor. Ta on teeninud nii Kaitseliidus, mereväes kui ka Scoutspatalajonis. Renee on üks vähestest eestlastest, kes on läbinud ülimalt väljakutsuva Rangeri kooli Ameerikas. Loe Renee kohta lähemalt SIIT!

Robert Käsper

Blogiartikkel tulekul!

Eerik Heldna

Blogiartikkel tulekul!

Louis Zezeran

Louis on Comedy Estonia asutaja, mis tõi Stand-Up komöödia kunstivormi Eestisse pea 15 aastat tagasi. Ta on kasutanud ülima vastutuse põhimõtteid ja juhtimisprintsiipe nii idufirmades ning loome- ja meelelahutusvaldkondades.

 Loe Louise kohta SIIT!

Rainer Eluri

Blogiartikkel tulekul!

Kuna Combat Ready instruktoritel on erinev taust ja isiklikud õppetunnid, siis on iga ettekanne “esineja nägu” ehk natuke erineva stiiliga. Sellegipoolest sisaldab iga kõne kasulikke teadmisi (4 lahingureeglit ja võitjate mõtteviis) ning lisaks reaalseid seoseid ja näiteid esineja elust. Keynote’i lõpus on ka aeg küsimusteks ja vastusteks.