Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt

 • Heili Sitre

  Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt

  „Paradigmade ja vastutuse võtmise põhimõtted kõnetasid mind väga. Materjalid ja harjutused aitasid väga hästi teemat omandada.“

  Heili Sitre
  Inzmo, Kliendisuhtluse osakonna juht
 • Robert Käsper

  Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt

  Hea koolitus, mis paneb tsiviilsektori inimesed olukordadele teise perspektiivi alt lähenema ning muudab nende käsitluse paindlikumaks ja arusaadavaks.“

  Robert Käsper
  RKIK, Sõduri kategooria juht

Praktiline teooriakoolitus, mille raames tutvustame juhtimisprintsiipe ja põhimõtteid, mis on kõigi meie koolituste vundamendiks.

Me oleme veendunud, et iga probleem on juhtimisprobleem. Probleemi lahendamine muutub lihtsamaks kui on olemas kindlad teadmised, oskused ning õige mõtteviis. Tutvustame juhtimise printsiipe ning nelja lahingureeglit, mis aitavad sul edu saavutada igas olukorras – tööl, kodus ja lahinguväljal. Elades nende põhimõtete järgi ning kasutades õpitud teadmisi, oleme täielikult veendunud, et sa ei satu enam kunagi olukorda, kus sa oled nõutu ja ei oska probleemide lahendamiseks midagi ette võtta. Saad endale tööriistad, mida saad vajadusel kasutada. 

Koolituse eesmärk on muuta osaleja efektiivsemaks juhiks olenemata olukorrast. Koolituse rõhk on praktilistel harjutustel, mis näitlikustavad ning aitavad inimestel saada aru, kuidas õpitud põhimõtteid ja printsiipe kasutada oma igapäevaelus. Meie kogemus on näidanud, et õpitud teadmised kinnistuvad paremini kui neid on juba koolituse käigus praktiseeritud.

Loe täpsemalt MEIE BLOGIST, millist kasu saad sellelt koolituselt!