LAHINGMATK

 • Heili Sitre

  Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt

  „Paradigmade ja vastutuse võtmise põhimõtted kõnetasid mind väga. Materjalid ja harjutused aitasid väga hästi teemat omandada.“

  Heili Sitre
  Inzmo, Kliendisuhtluse osakonna juht
 • Robert Käsper

  Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt

  Hea koolitus, mis paneb tsiviilsektori inimesed olukordadele teise perspektiivi alt lähenema ning muudab nende käsitluse paindlikumaks ja arusaadavaks.“

  Robert Käsper
  RKIK, Sõduri kategooria juht
koolitused
koolitused

Lahingmatk

Astuge välja oma tavapärasest töökeskkonnast! Loodus, värske õhk ning liikumine on ideaalne kombo uute teadmiste omandamiseks, loovaks mõtlemiseks ning tiimi ühiste mälestuste loomiseks.

Lahingmatka näol on tegemist “Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt” koolituse matkaversiooniga. Ühendame mõõdukalt aktiivse liikumise looduses uute teadmiste omandamisega, arendades seeläbi meeskonna ühtsustunnet. Matk ei eelda füüsilist ettevalmistust. Pigem on fookus looduses viibimisel, põnevatel aruteludel, uute teadmiste omandamisel ning suhete arendamisel.

Tegemist on koolituspäevaga, kus teooria on tihedalt seotud kohese praktikaga. Uued teadmised kinnistame läbi arutelude, rollimängude ja harjutuste. Peale iga harjutust toimub arutelu, mille käigus antakse tagasiside, et aidata osalejatel luua seosed igapäevaste tööalaste ja personaalsete olukordadega. Lahingmatkal on võimalus näha probleeme erinevate külgede alt nii juhi, alluva kui ka kolleegi silmade läbi. Tänu sellele tekib parem üksteise ning probleemi olemuse ja ka võimalike lahenduste mõistmine.

Lahingmatk toimub olenemata aastaajast või ilmast. Pole halba ilma, on halb varustus. Matkad toimuvad üle Eesti, asukoha valime vastavalt osalejate soovile.

Tule avalikule Lahingmatkale 20. juulil!

Välju oma tavapärasest mugavustsoonist! Pane oma meeskonnatööoskused proovile lõbusate harjutustega vabas õhus!

Osale üksi, sõbra või pereliikme või hoopis tiimikaaslasega!

Hea enesetunne, põnevad elamused ja palju pratktilist õppimist garanteeritud! 

KINGITUSEKS: KOLM KUUD Combat Ready Academy
ligipääsu

KINGITUSEKS:
KOLM KUUD Combat
Ready Academy

ligipääsu