fbpx
ELAMUSKOOLITUS

Praktiline juhtimistreening
FTX

Praktiline juhtimise treening
FTX

30.08.24, Harjumaa

Veeda meeldejääv päev vabas õhus arendades oma juhtimis- ja meeskonnatööoskusi koos auhinnatud Combat Ready meeskonnaga!

KELLELE MÕELDUD?

FTX-ile on oodatud kõik inimesed, kes soovivad täiendada oma kogemustepagasit elamusega, mis õpetab juhtimisoskuseid kogu eluks! Me ei tee teist sõdureid, vaid anname tööriistad, et võita igas olukorras!

Oodatud on nii üksikisikud, ettevõtjad, tiimiliikmed, palgatöötajad kui kodused emad-isad.

Koolitus ei ole mõeldud neile, kes ei soovi oma elu eest vastutust võtta ja seda paremini juhtida. 

MIKS OSALEDA?

 • Omandad juhtimisprintsiibid, mille abil edukalt juhtida ennast ja ümbritsevaid inimesi ning võita mis tahes
  keskkonnas ja olukorras.
 • Õpid mõistma prioriteetide muutmise vajalikkust muutuvates oludes ning paremini märkama enda rolli meeskonna edu saavutamises nii tööl kui kodus.
 • Saad kohest tagasisidet sellele, kus sul on veel arenguruumi.
 • Tutvud huvitavate inimestega ja CR instruktoritega, kellega muidu ehk kunagi kokku ei puutuks.
 • Veedad päeva mugavustsoonist ja tavapärasest keskkonnast väljaspool lahendades põnevaid lahingmissioone.
 • Saad meeldejääva kogemuse kogu eluks!

MIS ON PRAKTILINE JUHTIMISTREENING FTX?

FTX (Field Trainig Exercise) ehk praktiline juhtimistreening on Combat Ready kõige populaarsem juhtimiskoolitus. Päeva jooksul läbite meeskonnaga viis missiooni, et arendada oma planeerimise, prioriseerimise ja meeskonnatöö oskuseid. Osalejad saavad olla nii juhi kui ka järgija positsioonis. 

Missioonid, mida meeskonnaga koos läbitakse, on kokku pandud just nii, et kõik neli juhtimisprintsiipi ning võitjate mõtteviis oleksid praktiliselt mõistetavad. Pärast iga missiooni tehakse tagasisidering, et järgmist juba tugevamate teadmistega lahendama minna. Päev on vägagi praktiline ja õpetab oskusi meeskonnatööks nii tööl, kodus kui sõprade ringis. 

NB! Koolitusel osalemiseks ei pea olema füüsiliselt heas vormis, ülesanded on kohased nii meestele kui naistele. Missioonide täitmiseks kasutatakse abivahendina laserrelvi, sest just “lahinguolukorras” tulevad juthimisvead kõige kiiremini välja.

Loe FTX-i kohta juurde SIIT!

Tahad osaleda?

NB! Osalejate arv on maksimaalselt 15 inimest! Kes ees, see sees!

Vaata FTX-i tutvustavat videot:

PÄEVAKAVA

0900 Sissejuhatav teooriaosa (neli lahingureeglit, võitjate mõtteviis)

1000 Relvade käsitsemise ja lahingutaktikate õpetus

1100 Stsenaariumid:

 • Missiooni andmine ja plaani tegemine;
 • Umbes 20-minutiline missiooni lahendamine;
 • Iga osaleja tegutseb nii juhtivas, kui ka järgivas rollis;
 • Arutelu ja tagasiside pärast igat ülesannet, et siduda saadud õppetunnid igapäevaeluga.

1300 Lõunapaus

1400 Stsenaariumid jätkuvad

1630 Kokkuvõte

1700 Päev läbi

1800 Combat Ready tiim läheb õhtusöögile – oled oodatud meiega liituma!

ASUKOHT (Harjumaa, Humala tall)

BOONUSENA SAAD TASUTA AKADEEMIA LIGIPÄÄSU

Combat Ready veebiakadeemias saad meie põhimõtetega tutvuda juba enne koolitusele tulemist. 

Pärast koolituse pääsme ostmist saad koheselt kolmekuuse ligipääsu akadeemiale, mille sisu võib muuta SINU ELU!

Tahad akadeemiast rohkem teada? KLIKI SIIA!

MIDA AKADEEMIA  LIIKMED ARVAVAD?

Tegelikult ületas kursus minu ootusi, sest arvasin, et tegemist on rohkem puhtalt teoorialoenguga ja näiteid nii militaar- kui ka tsiviilmaailmast on pigem vähe. Tegelikkuses pakkus antud kursus palju päriselulisi näiteid, mis muutsid teooria omandamise palju lihtsamaks.

Hanna

Ülima vastutuse põhimõte on minule väga sümpaatne ning proovin seda kindlasti edaspidi kasutada. Mõistsin, et juhtimine ei ole midagi, milleks peab olema annet, vaid ka see on arendatav oskus, mille jaoks on olemas tehnikad ja otsuste mudelid. Samuti mõistan nüüd, et suhete loomine ja hoidmine on protsess, millega tuleb tõsiselt tööd teha.

Helena

Soovid osaleda mitmel koolitusel?

Omanda tugevamad teadmised ja praktilised oskused läbi FTX-i ja Ülima Vastutuse koolituste kombo!

PÄEVA VIIVAD LÄBI

MIDA FTX-il OSALEJAD ON ARVANUD?

Kõik harjutused olid põnevad. Meeldis ka see, et vahepeal tuli sisse ootamatusi, mis lõi varasema plaani sassi ja tuli hakata uuesti läbi mõtlema, mida ning kuidas teha. Täpselt nagu päris elus ikka juhtub.

Nele

Mulle meeldis kõige rohkem see, et anti kätte tööriistad, mida kasutades saab ühe päevaga ükskõik millise grupi võõraid inimesi muuta efektiivseks, koos töötavaks meeskonnaks, kes oskavad nii plaane ellu viia kui üksteist toetada, kui plaanid muutuvad. Lisaks oli väga põnev näha tiimi liikmeid, kes iga uue harjutustega võtsid endaga eelmise harjutuse tagasiside ja rakendasid seda uue harjutuse täitmisel.

Karl

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Ei ole halba ilma, on halb varustus. Kui ilm takistab koolituse läbiviimist planeeritud moel, siis leiame lahenduse, kuid koolitus kindlasti ära ei jää. Informeerime teid muutustest vastavalt vajadusele. Küsimuste korral võta julgelt ühendust Lilithiga: lilith@combatready.ee

Praktilise juhtimistreeningu FTX harjutused ei nõua erilist füüsilist vormi ega eelnevaid oskusi ja on kohased nii naistele kui meestele. Rõhk on harjutuste sisul ja meeskonnatööl, mitte füüsilisel võimekusel. Tule julgelt kohale, karta pole midagi! 

Hind sisaldab tervet koolituspäeva, lõunapausi ja vahepalasid, värskendavaid jooke, FTXi pluusi, märkmikku ja pastakat mõtete üles kirjutamiseks. Lisaks kolm kuud akadeemia ligipääsu. Soovi korral on võimalik eraldi juurde osta Combat Ready logoga pudel.

Hind ei sisalda transporti asukohta, kuid vajadusel saame inimesi omavahel kombineerida, et transpordi puudumine ei oleks takistuseks. Anna sellest teada Lilithile: lilith@combatready.ee

Humala asub Väänas, Harjumaal – Tallinnast umbkaudu 28 km kaugusel, st 30-40 minutit autosõitu. Humala tallis asub MTÜ Riigikaitse rügement. Täpsemad asukoha juhised saad juba registreerudes oma meilile.

Missioonide läbiviimseks kasutatame abivahenditena airsoft või laserrelvi, mille varasem kasutamiskogemus ei ole vajalik – kogu väljaõpe toimub kohapeal. NB! Karta pole midagi! 😉

Koolituspäeva rõhk on juhtimise meetodite praktilisel harjutamisel ning läbi lahingmissioonide tulevad õpitavad kitsaskohad väga kiiresti välja. 

LISAKÜSIMUSTE KORRAL VÕTA ÜHENDUST:

Lilith

Tehniline tugi, murede lahendaja

lilith@combatready.ee

OLED VALMIS? OSTA VARAJASE LINNUKESE PILET!

NB! 10. augustist tõuseb hind 546 € peale, seega varajane linnuke püüab ussi kinni!

NBB! Osalejate arv on maksimaalselt 15 inimest! Kes ees, see sees!