Praktiline juhtimistreening (FTX 006)

 • Dmitri Šlõkov

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Praktiline osa andis oma nahaga mõista millega tegu on. Stressiolukorras mõtlesin hoopist teisiti kui arvasin varasemalt.

  Dmitri Šlõkov
  RKIK IT juht
 • Nele Geberson

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Kõik harjutused olid põnevad. Meeldis ka see, et vahepeal tuli sisse ootamatusi, mis lõi varasema plaani sassi ja tuli hakata uuesti läbi mõtlema, mida ning kuidas teha. Täpselt nagu päris elus ikka juhtub.

  Nele Geberson
  RKIK, Taristuosakonna Põhja portfellijuht
 • Janari Jaanso

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Asjalik praktiline juhtimisalane koolituspäev, mis on sobilik ettevõtetele või nende osakondadele nii tuttavaks saamiseks (Icebraking), meeskonna ehitamiseks (Team Building) kui suurima väljundina osalejate juhtimisalaste hoiakute muutmiseks ja töötavate praktikate õpetamiseks kogenud endiste kaitseväelaste poolt. Head juhtimisalast nõu ja praktilisi nippe saavad kõik osalejad, garanteeritult.

  Janari Jaanso
  Milrem Robotics Projekti Juht

Osalejate arv on piiratud 15 inimesega

TOIMUMISAEG: täpsustamisel 

ASUKOHT: Harjumaa

 

FTX on praktiline juhtimistreening, mis koosneb nii teooriast kui praktikast. Eesmärgiks on õpetada, kinnistada ning seejärel panna proovile teie juhtimisoskused.  Loome dünaamilise simuleeritud keskkonna, kus peate pidevalt muutuvates olukordades ühtse meeskonnana juhtimise printsiipe kasutades probleeme lahendama.

 

Võitjate mõtteviisid:

Ülim vastutus – kontrollin enda elu ainult siis, kui võtan kõige eest vastutuse, mitte ei süüdista teisi ning ei otsi vabandusi. Kui see mõtteviis saab omandatud, siis hakkavad toimuma tõelised muutused nii sinu sees kui sinu elus. 

Initsiatiivi haaramine – probleemid ei lahene iseenesest. Mõnikord on vaja lihtsalt alustada, isegi kui pole kohe ideaalset plaani. Parem poolik plaan täna kui ideaalne plaan homme. Vaja läheb ainult julgust!

Kohane – olukord ja keskkond on pidevas muutumises. Vanasse kinni jääda on ohtlik ja ei aita edasi. 

Distsipliin = vabadus – täites oma kohustusi distsiplineeritult, tekib rohkem vaba aega

Tagasihoidlikkus/alandlikkus – teeme selgeks, mis on EGO ning miks ja kuidas on kasulik seda juhtimise olukordades taltsutada. 

 

4 juhtimise printsiipi (lahingureeglit):

Kata ja liigu ehk meeskonnatöö olulisus. Kui meeskond ei võida, ei võida keegi.

Lihtsus – detailid vs kontseptsioonid, selgus vs keerukus, tasakaalu leidmine.

Prioriseeri ja vii täide – otsustamine, valikute tegemine ja nende põhjendamine.

Hajutatud juhtimine – eesmärgini peab jõudma ka ilma juhita.

Detailsed tagasisided peale iga „operatsiooni“ aitavad osalejatel luua seosed väljakutsetega, millega nad puutuvad kokku igapäevaselt enda töös ja eraelus. Instruktorid aitavad teil tekkinud olukorrad lahti mõtestada ning koos leitakse parimad lahendused tekkinud juhtimisalastele probleemidele. 

 Osalejate arv on piiratud 15 inimesega

TOIMUMISAEG: täpsustamisel

ASUKOHT: Humala mõis, Harjumaa

Investeering: EUR 479 + km

NB! Koolitusel osalemiseks ei pea olema sportlane ning teist ei saa peale koolitust kaitseväelast ega suurepärast laskjat. See on juhtimise arendamise koolitus. Koolitusel omandatud juhtimispõhimõtted ja oskused on abiks nii äris kui ka personaalses elus.

Hind sisaldab kogu vajaminevat varustust, lõunasööki ning snäkke ja jooke. Transport toimumispaika ning tagasi on osalejate korraldada.

Koolitus toimub siis, kui on piisavalt huvilisi. Huvi korral täida allolev vorm ja saadame sulle info koolituse toimumise kohta.