HOW TO HUMAN 003

 • Kalle Kuusik

  How to Human koolitus

  See oli minu jaoks üks elu parimaid praktilisi treeninguid, mis viis korralikult mugavustsoonist välja ning näitas kätte nõrkused, millega tegeleda. Avas silmi ja pani mõtlema.”

  Kalle Kuusik
  Nortal, Head of Delivery Unit
 • Alar Alp

  How to Human koolitus

  “Sõna otseses mõttes silmi avav koolitus.”

   
  Alar Alp
  RKIK, kommunikatsioonispetsialist
 • Kadi-Kai Kollo

  How to Human koolitus

  “Teooria oli hea, aga kõige enam meeldis praktiline osa. Just see päris praktika, kus teine osapool ei teadnud minu kavatsusi. Korralik eneseületus ja eesmärgi täitmisest tekkinud rõõm andsid kinnituse, et misiganes olukord peaks tekkima, ma saan hakkama ja teistpidi, ma tean, kui minu peal katsetatakse tehnikaid.”

  Kadi-Kai Kollo
  RKIK, Insener Tehnilise Büroo juht

Praktiline suhtlemise treening

 

Osalejate arv on piiratud 12 inimesega

TOIMUMISAEG: täpsustamisel 

ASUKOHT: Tallinn

 

Suhtlemisoskus ja inimeste lugemise võime on midagi, mida vajame kõikides eluvaldkondades. Hea ja teadliku suhtlusega saavutame rohkem kui laetud relvaga. Suhtlemine on oskus nagu iga teine, mida on võimalik õppida ja paremaks muuta.  Koolituse sisu põhineb luure- ja julgeolekuvaldkonna igapäevastel praktikatel. 

Eesmärk on muuta osaleja teadlikumaks suhtlejaks ja efektiivsemaks läbirääkijaks. Muuhulgas  annab koolitus oskuse oma eesmärkide saavutamiseks suhtlust varjatult mõjutada ning tuvastada  vestluspartnerite kavatsusi.

 

Koolitus koosneb kolmest osast:  

Esimene osa enne kontaktõppe algust ning selle käigus täidavad kursuslased endale sobival ajal  profileerimise küsimustiku. Tulemusi analüüsitakse kursuse teises etapis.

Teine osa (8h) toimub kontaktõppena ning selle käigus omandatakse teooria ning tehakse situatsioonharjutusi. 

 

Läbitavad teemad: 

– Kehakeele lugemine
– Usaldussuhte loomine
– Isikute profileerimine ja kursuslaste profiilide analüüs
– Info esilekutsumise tehnikad ja küsimuste esitamine
– Vestluse planeerimine ja juhtimine
– Situatsiooniharjutused

 

3. osa (4h samal õhtul) toimub avalikus kohas Tartu/Tallinna linnas. Selle käigus rakendatakse  varasemalt omandatud teadmisi päriselulistes situatsioonides.

Teistega suhtlemine tundub elementaarne, sest teeme seda igapäevaselt. Samas võib see tekitada ka võltsi kujutluse, et oleme väga head läbirääkimises ning inimeste lugemises. Koolitus annab osalejatele juurde nii teadmisi kui ka enesekindlust, et keerulistes olukordades hakkama saada. Anname teile võimaluse enda mugavustsoonist välja tulla ning oma oskused proovile panna.
 
Koolitust viib läbi end inimhingede inseneriks nimetav instruktor R.
 

Ostes korraga 2-3 piletit rakendub automaatne soodustus -10% ja 4+ osaleja puhul -15%.

Koolitus toimub siis, kui on piisavalt huvilisi. Huvi korral täida allolev vorm ja saadame sulle info koolituse toimumise kohta.