EDUKA juhtimise INTENSIIVprogramm

 • Dmitri Šlõkov

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Praktiline osa andis oma nahaga mõista millega tegu on. Stressiolukorras mõtlesin hoopist teisiti kui arvasin varasemalt.

  Dmitri Šlõkov
  RKIK IT juht
 • Nele Geberson

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Kõik harjutused olid põnevad. Meeldis ka see, et vahepeal tuli sisse ootamatusi, mis lõi varasema plaani sassi ja tuli hakata uuesti läbi mõtlema, mida ning kuidas teha. Täpselt nagu päris elus ikka juhtub.

  Nele Geberson
  RKIK, Taristuosakonna Põhja portfellijuht
 • Janari Jaanso

  Praktiline juhtimistreening (FTX)

  Asjalik praktiline juhtimisalane koolituspäev, mis on sobilik ettevõtetele või nende osakondadele nii tuttavaks saamiseks (Icebraking), meeskonna ehitamiseks (Team Building) kui suurima väljundina osalejate juhtimisalaste hoiakute muutmiseks ja töötavate praktikate õpetamiseks kogenud endiste kaitseväelaste poolt. Head juhtimisalast nõu ja praktilisi nippe saavad kõik osalejad, garanteeritult.

  Janari Jaanso
  Milrem Robotics Projekti Juht

Meie eesmärk on anda juhtimisalaseid teadmisi edasi nii palju kui võimalik. Seetõttu oleme kokku pannud intensiivprogrammi, mis sisaldab kolme praktilist koolitust ning peale koolitusi ka tund aega personaalset konsultatsiooni.

Lubame, et juhtimise intensiivõppeprogammi läbides ning saadud teadmisi oma ellu rakendades, hakkavad toimuma positiivsed muutused. Iga probleem on juhtimisprobleem ning põhimõtted, mida jälgida tööl enda meeskonnaliikmetega suheldes, aitavad sind ka muus elus.

 

Programm sisaldab:

Praktiline juhtimistreening FTX – (tavahind 575 €)

How to Human suhtlemiskoolitus – (tavahind 539 €)

Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt – (tavahind 155 €)

Konsultatsioon – (tavahind 300 €/h)

Koguväärtus: 1569 €

Hinnad sisaldavad käibemaksu. 

 

Koolitused: 

Juhtimise põhimõtted lahinguväljalt koolitus toimub 8. veebruar, 2023
Pärast koolituse läbimist on sul selge arusaam juhtimise põhimõtetest ning kuidas need enda elus kasutusele võtta. Saad teada, milline on eduka juhti mõtteviis.

How to Human koolitus toimub 8. märts, 2023
Head suhted on hea koostöö alus! Eesmärk on muuta osaleja teadlikumaks suhtlejaks ja efektiivsemaks läbirääkijaks ning Õpime, kuidas eesmärkide saavutamiseks suhtlust varjatult mõjutada ning tuvastada vestluspartnerite kavatsusi.

Praktiline juhtimistreening FTX koolitus toimub 22. märts, 2023
Koolitusel saad koheselt teada, millised on sinu head ja vead juhina ning saad kohe juhtimise printsiibid praktikas järele proovida.

Konsultatsioon toimub kokkulepitud ajal umbes kuu aega pärast viimast koolitust.
Arutame läbi sinu isikliku arengu juhina ning aitame lahendada just sinu tõstatud küsimusi või murekohti. Vajadusel aitame rakendada koolitusel õpitut sinu meeskonnakaaslastega, kes koolitusel ei osalenud. 

Pärast koolituste läbimist ning konsultatsiooni on sul täielikud baasteadmised, mille abil suudad lahendada ka kõige keerukamad olukorrad. Suhted tööl, kodus ja mujal, muutuvad lihtsaks ning koostöö tulemuslikuks!

Lisainfo saamiseks või küsimuste korral kirjuta info@combatready.ee või täida kontaktivorm SIIN!