ONLINE AKADEEMIA

Online akadeemia on keskkond, mille kaudu on võimalik kõige kiiremini ja lihtsamalt omandada juhtimisalased teadmised. 

Juhtimine on kasulik oskus kogu eluks ja seda läheb vaja igal pool. Juhtida oma elu tähendab tegutseda eesmärgipäraselt, teha õigeid ja otstarbekaid otsuseid ja tegevusi ning hoida häid suhteid. 

Juhtimine on lihtne, aga see ei ole kerge!

Kergemaks muutub see siis, kui sa tead, mida sa teed ja miks sa seda teed. Juhtimine ei ole oskus, mida läheb vaja ainult juhul, kui töötad juhtival positsioonil. Me kõik oleme enda elus juhipositsioonil. Meeskonnad moodustame kõikidest inimgruppidest, kellega suhtleme – lisaks meeskonnale tööl on meil meeskond ka kodus ja sõprade ringis. Eesmärgid, keskkond ja inimesed võivad olla erinevad, kuid juhtimisprintsiibid jäävad samaks. 

Akadeemiast leiad:

Kursused

Võimalus juhtimisprintsiibid endale selgeks teha ning neid kasutama õppida.

Toetav kogukond

Slacki vahendusel on võimalik suhelda meie instruktorite ja kaasõpilastega. Loodud selleks, et toetada sinu õppimist, arengut ning aidata sind ette tulevate küsimuste ja probleemide korral. Mida rohkem küsid, seda kiiremini tulemusteni jõuad! Koos jõuame lahendusteni kiiremini ja lihtsamalt.

Iganädalased zoomi kõned

Meie instruktorid teevad igal nädalal zoomi kõne, et reaalajas vastata kõigile tekkinud küsimustele. Juhtimispõhimõtted on küll teoorias lihtsad, aga praktikas võib mõnikord üsna keeruline kohe kasutusele võtta. Muutused ei toimu üleöö. Zoomi kõned on loodud selleks, et saaksime tuua rohkem näiteid ja mõtleme kaasa, kuidas meie neid samu põhimõtteid kasutades sinu konkreetse olukorra lahendaksime.  

Materjalid

Akadeemiasse oleme kokku kogunud palju kasulikke materjale, mis aitavad juhtimisprintsiipe enda jaoks paremini selgeks teha – podcastid, blogipostitused, motiveerivad piltlaused ja palju muud.

Kasulik sisu noortele

Noored on meie tulevik! Mida varem saavad noored aru juhtimise printsiipidest ja asuvad neid rakendama, seda lihtsam on neil edaspidises elus otsuseid vastu võtta ja juhtida!

Liitu meiega! Ei ole oluline, kas oled täna tööl juhtival positsioonil või mitte – juhtimise õppimine on oluline oskus ükskõik, kus asud täna. Kõik saab alguse mõtteviisist. Kui mõtted on fokusseeritud, siht selge ja toetavad suhted lisaks, siis võid saavutada mida iganes soovid!

Kohtume akadeemias!